Březen 2008

ČaWeeeeeTs

28. března 2008 v 19:57 pisu
Čaukiiiii, tedaaa hEj lidííííí, mám ope mOOOts good náladiSHkuuu PlostĚěěě, byly sme v šOpinu yOOOo, páč Won je noWej, no a byla tam ope MooooTS šílená pŘehlídkA hadEr mnO a znáte tO! SaMé vychRtlinY, ae co na tOm bylO COOOOL, bylI jediNě ti chLapi icon_35.gif image by Saliskoicon_35.gif image by Saliskoicon_35.gif image by Saliskoicon_35.gif image by Salisko Ti bylI opE žůŽo NoooOoOOoo plostě tam BystE musEli býýýýýT mnO a ty prDelky, hEh, lidi, bacha zAčínÁm být Uchl na pRdelkY Mno hEEEJ, neCu se moTs vykecÁvat, no hEle, na tý fotCe Tadyyy, sEm jáááá a plOstě, já na tO anI nemáM slOv NejlePčí by byLo dybySte tO neřeŠily! !1190!!1190! hAAAh.....mi oPe dneSka hrAbe, plOtO to písmo lmao TááákŠ lidi.....hEj, zítrA mÁm raNde, s taKym bloNďáčKem....ploStě taky SHAMPOOON ae jÁ to beRU, mÁm plO ně slabOst ae dOcelA se bOjim, žHe se staNu asIk bÁÁÁÁÁrbínou, jÁáÁáÁ už dO tohO nemÁm dAleko, to jaQo fááákt.....sIce tadLe fotka :na: dOcela masAkrrrRrrrR mOc tam na bArbi nevIpadám, ae i Tak.....plOstěěě, neřešíííít......tak PÁPÁ LÁSki Moe Image Hosted by ImageShack.us

Pixelkyyy

21. března 2008 v 9:27 pixelky
Ty sou upe žůžo mneee :D

Sem zase tady, ale není to o nic lepší.....

21. března 2008 v 9:14 pisu
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs28/300W/i/2008/055/4/0/Spring_by_ritUsik.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Tak píšu tady zase o5 a mám docela lepší náladu než předtím, sice jen o trošku ale aspon to stačí. Dozvěděla jsem se co si o mě myslí moji nejbližší a docela mě pravda udivila....myslela jsem že je to všechno upe jinak, ale to jsem si asi fakt jen myslela http://aliera.hacks.arizona.edu/~bluebird/cute-collection/smileys/a-o_O.gif . Ale aspon vím co dělám špatně a budu se snažit to dát zase do pořádku. Jinak mě drží v dobré náladě jediná věc...že možná pojedu s Nikuškoou http://aliera.hacks.arizona.edu/~bluebird/cute-collection/smileys/a-love.gif Filipem a ještě s nějakyma synkama na TUNING SRAZÍK ( 19.4.2008 ) no to je moe jediná věc co mě drží nad vodou, jinač se topím až po uši http://aliera.hacks.arizona.edu/~bluebird/cute-collection/smileys/a-dead.gif . Ted se mám fakt ope mizerně páč musím v 13:00 vyjet busem a musím být na rehabkách...NAPOSLED! Plostě týdení zácvik hh.....a sere mě to páč mám děsnou rýmu, v krku knedlík a bolí mě hlava jak cyp a nic se mi nechce a navíc mě moji kamarádi nechavaji doma sedět abych se nudila a samisi užívají někde venku, já to nechápu stěžujou si že už s něma nejdu ven ale že by pro mě zašli to ne.....já to nikdy nepochopím, oni si vubec někdy nevidí do huby! http://aliera.hacks.arizona.edu/~bluebird/cute-collection/smileys/a-angry.gif Ted poslouchám THE LAST GOODNIGHT - PICTURES OF YOU http://aliera.hacks.arizona.edu/~bluebird/cute-collection/smileys/a-love.gif Tak já už budu končit, nic nowýho se ted neděje, dám tady pár pictů a take ty blbosti mno a tak...se mějte krásně a rozhodně lípe než já :)

Lidská hloupost aneb týrání zvířat

16. března 2008 v 20:50 other

Všichni kdo můžete si dejte tento článek na svůj web! Nemusíte nikam psát kdo je jeho tvůrce ale hlavní je ten článek né zdroj článku! Takže si skopírujte i tyto závěrečná slova!

Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířatajiná!!!!!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!Taková prázdnota

15. března 2008 v 20:02 pisu
Někdy fakt přemýšlím co dělám..............ptám se sama sebe na otázku JESTLI VÍM KDO JSEM......často dělám a říkám věci nad kterýma se často divím a ptám se jestli to jsem já, jestli to co dělám jsem já, jestli to co říkám jsem já.....Někdy taky přemýšlím nad tíhle► Každý chce napravit lidstvo, ale nikoho nenapadne, že by měl začít u sebe. To mě přesně vystihuje, hledám chyby na druhých, ale měla bych se spíš pozastavit nad sebou.....
Já nemám ani slov.....svoji náladu ted neumím ani slovy popsat :S Cítím ted něco, co jsem cítila už hodněkrát, ale vždycky jsem věděla o co jde....ted to nevím. Chce se mi brečet, chce se mi řvát, chci se někomu vyzpovídat a říct mu jak mi je mizerně....jak mi je špatně z toho jaká jsem!
   

Třešničkiiiii

14. března 2008 v 20:17 galerie
ZDROJ: TADÝÝÝ
Sem se dostala do takové jarní náladičky

Kecárna :D

14. března 2008 v 15:56 other
Sem si pište svoje bláboly Si je mužete pat kamkoliv tady žhe Ale tohle je plostě disuzní místnost oukej? Takže...čauki :D Pište

Spongebob a Růžové hovna :D

14. března 2008 v 15:33 | °°paní xXx =o) |  pixelky

××××××××

Musím vás varovat!!! WARNING !!! :D

14. března 2008 v 15:32 pisu
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs13/300W/f/2007/075/7/9/Paul_Frank_addicted_by_0neslowdance.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Mě plostě ted strašně moc bezkonkurenčně hrabe!A to fakt jako na ferovku Jako já si tedkoms upe mots užívám život :) S mými kamarády atd. plostě sme ted v de-9-vítce mno a pak bude SŠ a nebude čas mnooo, tak ho máme ted HEY včera! To bylo fakt dost dojebávka mne► Sem šla, hmm frajerak, mp3 v uších a co se mi nestane, cu si změnit písničku a zjistím že mám kajsi v dupě můj kryt na mp3ojku (na tu baterku jak to tam je) a ja upe začala šílet kde je, no ale šla sem jako-že dál no a myslela sem si že je doma no a nebyl takže nemám kryt ► A ještě jak sem tak šla ,,stopli,, mě nějací angličani (takoví klásní klučíci :) ) A ptali se mě jesi nwm kde je tady někde nějakej bar no a ja že nwm...a pak sem si vzpoměla na stodolku, ale bohužel už byli daleko tak sem na ně netěla řvát Ale bylo jich 6 a byli všeci upe šikovníí ÁÁÁÁ Sem z nich nemohla :D Mno a jako tak ten kryt jdu ještě ted hledat, ale asi marně což mě fakt sere ale za zkoušku mi to stojí.
Tak čááágo milášci